Държавно първенство по ориентиране – 20-21 г.

Държавно първенство по ориентиране – 20-21 г.
(спринтова щафета, средна дистанция и спринт)
Купа „Пловдив“

ВРЕМЕ, МЯСТО и ПРОГРАМА:
25 септември 2020 /петък/ – гр. Пловдив – център – GPS 42.142010, 24.749608
• от 12.00 до 14.00 ч. – регистрация на финала;
• 14.15 ч. – техническа конференция;
• 14.45 ч. – демонстрация на процедурата за спринтовата щафета;
• 15.00 ч. – старт на първите постове на ДП-спринтова щафета;
• 17.00 ч. – награждаване;
26 септември 2020 /събота/ – летовище „Студенец“ – GPS 41.964782, 24.691873
• от 10.30 до 12.30 ч. – регистрация на финала;
• 13.00 ч. – старт на ДП-средна дистанция и на Купа „Пловдив“ 1-ви ден;
• 19.00 ч. – коктейл в Бизнес-център „Флавия“ (завод „П. Ченгелов“)
27 септември 2020 /неделя/ – гр. Пловдив – център – GPS 42.147552, 24.748095
• 10.00 ч. – старт на ДП-спринт и на Купа „Пловдив“ 2-ри ден;
• 13.00 ч. – награждаване;

ОРГАНИЗАТОРИ
• Българска федерация по ориентиране;
• Спортен клуб по ориентиране „Пловдив”;
• Със съдействието на Община „Пловдив“;
• Със съдействието на Район „Централен“ – Пловдив;

ВЪЗРАСТОВИ ГРУПИ
ДП: Средна дистанция и Спринт: – мъже 20, мъже 21, жени 20, жени 21;
Спринтова щафета – М/Ж 21, М/Ж 20 (4 поста – жена, мъж, мъж, жена)
Купа „Пловдив“: М – 12, 14, 16, 35, 45, 55, 60, 65, 70;
Ж – 12, 14, 16, 35, 45, 55, 60;
Отворен лесен; Отворен труден;

ЗАЯВКИ
Заявки се правят в сайта на БФО – http://www.orienteering.bg
Краен срок за заявки – 21ви септември (понеделник) – 23:59:59
Краен срок за поименни заявки на спринтовата щафета – 23ти септември (сряда) –
23:59:59
Заявяването на състезатели след крайния срок е възможно само за купа „Пловдив“, което
става на място, срещу двойна стартова такса и при възможност на организаторите.

Бюлетин №1

Купа „Сливен“

Кирил Петков в М18 на 1 място в средната дистанция
Кирил Петков в М18 на 1 място в спринта
Стефан Мутафчиев в М35 на 3 място в спринта

Купа „Марица изток“

2020-07-05 13.31.31.jpg
Кристияна Мутафчиева на 2 място в Ж14

2020-07-05 13.35.16
Кирил Петков на 1 място, Петър Барбанаков на 2 място и Йордан Мандевски на 3 място в М18

2020-07-05 13.35.23.jpg

2020-07-05 13.39.54
Стефан Мутафчиев на 3 място в М35

2020-07-05 13.45.17.jpg
Валентин Владимиров н 1 място в М60

2020-07-05 13.48.28
Отбора на СКО Пловдив на 2 място в отборната надпревара

2020-07-05 13.50.39.jpg

Купа „Раднево“

2020-07-05 13.08.50.jpg
Захарий Мандевски на 3 място в М16

2020-07-05 13.10.26
Кирил Петков на 1 място и Йордан Мандевски на 3 място в М18

2020-07-05 13.13.10.jpg
Деляна Давчева на 3 място в Ж35

2020-07-05 13.19.20-1.jpg
Валентин Владимиров на 1 място в М60

 

Купа“Пазарджик“ 2020

2020-03-07 12.46.43.jpg
Йордан Мандевски на 1-во място и Кирил Петков на 2-ро място в М18 – етап 1

2020-03-07 17.26.43.jpg
Кирил Петков на 1-во място, Захари Мендевски на 2-ро място и Йордан Мандевски на 3-то място в М18 – етап 2

2020-03-08 12.47.38.jpg
Кирил Петков на 1-во място и Йордан Мандевски на 2-то място в М18 – етап 3

2020-03-08 12.50.58.jpg
Валентин Владимиров на 3-то място в М55 – етап 3

Годишна класация за 2019 г.

Класация ва възрастови групи 12 – 21 г.

Място Име Точки
1 Захарий Мандевски 95
2 Йордан Мандевски 63
3 Кристияна Мутафчиева 41
4 Петър Барбанаков 35
5 Христо Мандевски 26
6 Димана Давчева 8
6 Мартин Костадинов 8
8 Емилия Къндева 6
8 Николай Личев 6
8 Паолина Грозева 6
11 Стефан Мутафчиев 4
11 Атанас Костадинов 4
11 Камелия Перилова 4
11 Марияна Агова 4
15 Валентин Владимиров 0
15 Калин Анастасов 0
15 Крум Давчев 0

Класация ва възрастови групи 35+

Място Име Точки
1 Христо Мандевски 169
2 Валентин Владимиров 143
3 Калин Анастасов 125
4 Марияна Агова 112
5 Стефан Мутафчиев 110
6 Елин Шабански 80
6 Сибиле Шабанска 80
8 Иван Стоянов 73
9 Стефан Пейков 55
10 Валентин Стоянов 54
11 Камелия Перилова 40
12 Николай Личев 40
13 Атанас Костадинов 15
14 Георги Зидаров 15
15 Велислав Давчев 8