Купа“Пазарджик“ 2020

2020-03-07 12.46.43.jpg
Йордан Мандевски на 1-во място и Кирил Петков на 2-ро място в М18 – етап 1

2020-03-07 17.26.43.jpg
Кирил Петков на 1-во място, Захари Мендевски на 2-ро място и Йордан Мандевски на 3-то място в М18 – етап 2

2020-03-08 12.47.38.jpg
Кирил Петков на 1-во място и Йордан Мандевски на 2-то място в М18 – етап 3

2020-03-08 12.50.58.jpg
Валентин Владимиров на 3-то място в М55 – етап 3

Годишна класация за 2019 г.

Класация ва възрастови групи 12 – 21 г.

Място Име Точки
1 Захарий Мандевски 95
2 Йордан Мандевски 63
3 Кристияна Мутафчиева 41
4 Петър Барбанаков 35
5 Христо Мандевски 26
6 Димана Давчева 8
6 Мартин Костадинов 8
8 Емилия Къндева 6
8 Николай Личев 6
8 Паолина Грозева 6
11 Стефан Мутафчиев 4
11 Атанас Костадинов 4
11 Камелия Перилова 4
11 Марияна Агова 4
15 Валентин Владимиров 0
15 Калин Анастасов 0
15 Крум Давчев 0

Класация ва възрастови групи 35+

Място Име Точки
1 Христо Мандевски 169
2 Валентин Владимиров 143
3 Калин Анастасов 125
4 Марияна Агова 112
5 Стефан Мутафчиев 110
6 Елин Шабански 80
6 Сибиле Шабанска 80
8 Иван Стоянов 73
9 Стефан Пейков 55
10 Валентин Стоянов 54
11 Камелия Перилова 40
12 Николай Личев 40
13 Атанас Костадинов 15
14 Георги Зидаров 15
15 Велислав Давчев 8

Ранглиста жени 12

(2 декември 2019)

1. Силвия Трифонова – Валди – 993 т.
2. Станимира Димитрова- Сини камъни – 629 т.
3. Петя Петкова – Вежен – 615 т.
4. Рая Дианова – Вариант 5 – 589 т.
5. Никол Емилова – Руен – 572 т.
6. Дарина Хараламбус – БраунТийм – 473 т.
7. Кристияна Мутафчиева – Пловдив – 426 т.
8. Дияна Кабаджова – Бегун – 415 т.
9. Йоана Атанасова – Трапезица – 390 т.
10. Никол Савова – БраунТийм – 378 т.

Ранглистата стартира със състезателния календар за 2019 г. В нея участие ще вземат всички състезатели, които са завършили успешно поне един старт през сезона.

Точки не са предвидени за състезания по ски-ориентиране, коло-ориентиране, нощно ориентиране и в случаите, в които няма ясно обособени възрастови групи.

http://bgorienteering.net/ranking-d12/

Купа „КНСБ“

2019-11-03 13.59.57.jpg
Отбора на СКО Пловдив зае 3 място в отболното класиране за купа „КНСБ“

2019-11-03 13.25.30.jpg
Мартин Костадинов на 3 място в М12

2019-11-03 13.28.29.jpg
Захари Мандевски на 1 място в М16

2019-11-03 13.30.06.jpg
Йордан Мандевски на 2 място в М18

2019-11-03 13.33.16.jpg
Христо Мандевски на 1 място в М35 и Камерия Перилова на 3 място в Ж35

2019-11-03 13.35.02.jpg
Стефан Мутафчиев на 3 място в М40

2019-11-03 13.36.42.jpg
Марияна Агова в 2 място в Ж45

Купа „Балзена“

2019-11-02 16.37.42.jpg
Отбора на СКО Пловдив зае 3 място в отболното класиране за купа „Балзена“

2019-11-02 16.12.22.jpg
Мартин Костадинов на 1 място в М12

2019-11-02 16.14.45.jpg
Захари Мандевски на 1 място в М16

2019-11-02 16.16.27.jpg
Йордан Мандевски на 2 място в М18

2019-11-02 16.18.48.jpg
Христо Мандевски на 2 място в М35

2019-11-02 16.20.19.jpg
Стефан Мутафчиев на 2 място в М40

2019-11-02 16.21.56.jpg
Марияна Агова в 1 място в Ж45

Купа Пазарджик 2019

2019-10-27 12.13.19.jpg
Отбора на СКО Пловдив зае 2 място в отборното класиране

2019-10-27 12.00.57.jpg
Кристияна Мутафчиева на 3 място в Ж12

2019-10-27 12.01.58.jpg
Димана Давчева на 3 място в Ж14

2019-10-27 12.02.44.jpg
Захари Мандевски на 2 място и Йордан Мандевски на 3 място в М16

2019-10-27 12.04.30.jpg
Христо Мандевски на 1 място и Стефан Мутафчиев на 2 място в М35
Камелия Перилова на 3 масто в Ж35

2019-10-27 12.07.05.jpg
Петър Илиев на 2 място в М55

2019-10-27 12.15.36.jpg