Държавно първенство по ориентиране – 12-18 г. + Държавно първенство по ориентиране – Ветерани + Купа „Пловдив“

КЛАСИРАНЕ И НАГРАДИ
Състезателите, класирали се на първите три места в отделните дистанции на Държавните първенства, ще бъдат наградени с медали.
Състезателят, който има най-добро сборно време от трите състезателни дни във възрастова група М40, ще получи приз „Николай Личев”, в памет на нашия съотборник.
Състезателите, класирали се на първите три места в общото класиране от трите състезателни дни за Купа „Пловдив“, ще бъдат наградени.
Отборното класиране за Купа „Пловдив“ ще е сбор на точките от трите старта, като за всеки старт ще се взема класирането на всички индивидуални групи от Държавните първенства + трите групи от Купа „Пловдив“. Последният завършил носи 1 точка, предпоследният – 2 точки и така до първо място. Отделно ще има бонуси за класиралите се на първите 3 места: първият ще получи допълнително 5 точки, вторият – 3 точки, а третият – 2 точки.